Zarabianie w sieci z narzędziami GVOProjekt Host Then Profit w polskiej wersji językowej.
6 września, gdy wystartował projekt w Polsce i na świecie nikt nie przypuszczał, że marketerzy internetowi z Polski będą odgrywali tak ważną rolę w promowaniu tego projektu. Twórca projektu Joel Therien powiedział, że „jeżeli Polacy pokażą co potrafią to cały projekt zostanie przetłumaczony na język polski”.

Host then profit po 2 miesiącach w polskiej wersji językowej

Tyle właśnie zajęło czasu Polakom na wypromowanie tych narzędzi w Polsce. Trzeba stwierdzić, że większość znanych polskich marketerów, jak i osób dopiero zaczynających swoją przygodę z marketingiem internetowym już korzysta z tych narzędzi, ponieważ są tanie i bardzo proste w obsłudze, a także można zarabiać pieniądze na wielopoziomowym programie partnerskim.

Taka szybka promocja narzędzi w sieci pokazuje, że Polacy uczą się bardzo szybko, a zdobytą wiedzę wykorzystują w praktyce. Dzięki temu możemy konkurować z najlepszymi network marketerami z całego świata. Polacy pokazali na co ich stać, a twórca projektu Joel Therien dotrzymał obietnicy co powinno się przyczynić do jeszcze większego rozwoju narzędzi w Polsce.

Jak zmienić język na polski w narzędziach Host Then Profit

    Logujemy się do swojego panelu administracyjnego z narzędziami GVO
    Klikamy w zakładkę: Edit your profile
    Rozwijamy zakładkę na dole strony: Preferred language – zmianiamy na polski
    W okienku: Your Current Password – wpisujemy nasze aktualne hasło
    Klikamy Update i cieszymy się z narzędzi po polsku

Teraz wszystkie instrukcje są w języku polskim dzięki czemu korzystanie i zarabianie w sieci z narzędziami GVO stanie się jeszcze łatwiejsze dla wszystkich osób.

[hdplay id=3 playlistid=0 width=600 height=400 ]

Przeczytaj poprzedni wpis:
Opłacalny biznes z narzędziami GVO

Opłacalny biznes, zastanawiasz się dlaczego tak sądzę? Jeżeli przeczytałeś mój...

Zamknij