Stronę przechwytującą można zrobić w tradycyjny sposób wykorzystując dostępne na rynku edytory tekstu lub wykorzystując specjalne skrypty do tworzenia stron przechwytujących. Gotowe skrypty można przeważnie kupić już za kilka złotych w internecie.

Strona przechwytująca odgrywa decydującą rolę w budowaniu biznesu w internecie, ponieważ tak naprawdę dzięki niej jesteśmy w stanie zacząć promować swoje własne lub cudze produkty (np. programy partnerskie), a dzięki którym możemy zacząć zarabiać pieniądze.

Dosyć często możemy spotkać się również z określeniem wyciskacz lub squeez page, ponieważ taka strona ma za zadanie pozyskać imię oraz adres email od osoby, która jest zainteresowana tym co chcemy przez taką stronę przekazać.

Dzisiaj pokażę Ci jak wygląda taka strona przechwytująca wykonana w tradycyjny sposób?

Do tego celu należy wykorzystać zwykły edytor tekstu np. notatnik, microsoft word, open office. W jednym z tych edytorów należy przygotować treść jaką chcemy zamieścić na naszym wyciskaczu. Zobacz przykład poniżej jak wygląda taka strona przechwytująca?

Strona przechwytująca – krok po kroku

W pierwszej kolejności układamy tekst, a następnie go formatujemy za pomocą dostępnych narzędzi w edytorach tekstu. Gdy już przygotujemy tekst, który ma się pojawić na naszej stronie przechwytującej to została nam najważniejsza rzecz czyli wstawienie formularza zapisu do naszego wyciskacza.
Taki formularz zapisu generujemy z autorespondera czyli tak zwanej automatycznej sekretarki, która pracuje za nas 24h na dobę, ale o tym napiszę w najbliższym czasie, ponieważ jest kilka ciekawych autoresponderów na rynku, które mają funkcje automatyzujące biznes.

Jeżeli nie masz jeszcze swojego autorespondera to proponuje wpisać hasło: formularz tak aby łatwiej było dodać w to miejsce odpowiedni kod zapisu z autorespondera.
W ten sposób przygotowana strona przechwytująca może zostać umieszczona np. na naszym blogu, Facebooku, Skype, forach dyskusyjnych itp.

Jeżeli jeszcze nie masz swojego bloga to zapraszam do założenia własnej domeny i uruchomienia swojego bloga. O tym gdzie kupić najtańsze domeny możesz przeczytać w moim ostatnim wpisie. A u mnie na blogu możesz zobaczyć jak wygląda moja strona przechwytująca, która buduję moja listę adresową.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Gdzie kupić najtańsze domeny?

Odkąd nastąpił szybki rozwój internetu, a dostęp do niego stał...

Zamknij