Opłacalny biznes z narzędziami GVOOpłacalny biznes, zastanawiasz się dlaczego tak sądzę? Jeżeli przeczytałeś mój pierwszy wpis na temat: Zarabianie w sieci z narzędziami GVO to już wiesz, że są to narzędzia marketingowe niezbędne dla każdej osoby, która pragnie osiągnąć swój sukces w internecie.

Jeżeli jeszcze nie zapoznałeś się z narzędziami marketingowymi to możesz zajrzeć na stronę rejestracyjną hostthenprofit.com.

Wracając do tematu wpisu: „Opłacalny biznes” pragnę przedstawić Tobie z całego serca korzyści jaki możesz osiągnąć rekomendując te narzędzia zarówno początkującym jak i zaawansowanym network marketerom, którzy do dzisiaj szukają rozwiązania i wiedzy na temat możliwości zarabiania w sieci.

Opłacalny biznes – czyli program partnerski w Host Then Profit

Pewnie zastanawiasz się gdzie jest tu opłacalny biznes? Program partnerski w Host Then Profit to nietypowa czwórkowa matryca z 10 poziomami zarabiania. To znaczy, że każda zarejestrowana osoba ma na swoim 1-poziomie 4 osoby do zarejestrowania. I jeżeli każda nowa osoba również zarejestruje po 4 osoby, to bardzo szybko wypełnimy strukturę do 10 poziomu.

Mechanizm działania systemu jest tak skonstruowany, że automatycznie wypełnia luki w następujący sposób: środek, lewa i prawa strona systemu, chyba, że zaznaczymy w naszym systemie, gdzie mają się znajdować rekomendowane przez nas osoby. Dzięki tak skonstruowanej matrycy przypisywane są również do nas osoby ze spilloveru, który również buduje nasz opłacalny biznes.

System Host Then Profit został stworzony w ten sposób, że już przy dwóch bezpośrednio zarekomendowanych osobach mamy możliwość zarabiania prowizji z 6 poziomów, a kolejne 2 to już możliwość otrzymania prowizji z 10 poziomów.

W pierwszym miesiącu za każdą nową osobę w systemie firma GVO płaci 50% prowizji z abonamentu osoby zarejestrowanej, która uiściła opłatę za narzędzia. Przeliczając to możesz dostać 4,985$ x ilość osób zarejestrowanych w pierwszym miesiącu.

W jaki sposób budować swój opłacany biznes z narzędziami GVO.

Od każdej zarejestrowanej osoby w Twojej strukturze będziesz otrzymywał(a) 5% z opłaconego przez te osoby abonamentu aż do 10 poziomu w systemie.
A wygląda to następująco:
Poziom 1 – 4 osoby
Poziom 2 – 16 osób
Poziom 3 – 64 osoby
Poziom 4 – 256 osoby
Poziom 5 – 1024 osoby
Poziom 6 – 4096 osoby
Poziom 7 – 16384 osoby
Poziom 8 – 65536 osoby
Poziom 9 – 262144 osoby
Poziom 10 – 1048576 osób

Podsumowując mamy 1 398 098 osób x 5% prowizji z abonamentu 9,97$ = 696 951,85$ po wypełnieniu całej matrycy!!!

Czy to nie jest opłacalny biznes?

Oczywiście na tym się nie kończy, ponieważ dla wszystkich, którzy będą rozbudowywać swoją strukturę jest przewidziana 20% prowizja. Tak więc zyskujesz standardowe 5% do 10 poziomów w dół, ale również te 20% prowizji od bezpośrednio za sponsorowanych osób – czy już zauważyłeś, że to jest opłacalny biznes.

Oczywiście w trakcie budowania matrycy również są profity dla najlepszych liderów w grupie: za aktywność dla 20 najlepszych rekruterów w danym miesiącu między których jest rozdzielne 10% całkowitego dochodu firmy. Premia za polecenie 25 osób w miesiącu, premia tygodniowa dla najlepszych w grupie.

W ostatnim czasie firma GVO wprowadziła jeszcze jedną zmianę, aby jeszcze szybciej budować nasz opłacalny biznes. Zobacz poniżej:

Za polecenie w tygodniu tylko 5 osób firma GVO wypłaca Ci premię w wysokości 100$, za 10 osób 200$ i tak dalej. Na tym polega ten opłacalny biznes, że każdy zyskuje.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zarabianie w sieci z narzędziami GVO

Zarabianie w sieci z narzędziami GVO stało się już rzeczywistością....

Zamknij