Zakupy spożywcze przez internet to sposób na długie kolejki w marketach, więcej czasu przeznaczonego dla najbliższych, a także tańsze zakupy niż w tradycyjnych sklepach czy marketach. Zastanawiasz się pewnie o czym dzisiaj napiszę? Mam dla Ciebie prawdziwą rewelację, której w ostatnim czasie poświęcam sporo czasu. Nie będę Ciebie już dłużej trzymał w niepewności i zdradzę Ci, że lipcu startuje nowy rewelacyjny biznes pod nazwą Klub Konsumenta.

Idea stworzenia Klubu Konsumenta zrodziła się w głowach polskich biznesmenów, którzy pragnęli stworzyć coś tak niesamowitego i rewolucyjnego co pozwoli naszej społeczności zoptymalizować codzienne koszty utrzymania domu. Ten pomysł to propozycja stworzenia społeczności zakupowej, która będzie robiła zakupy taniej niż w tradycyjnych sklepach czy marketach.

Klub Konsumenta to sposób na zakupy spożywcze przez internet

Mam tu na myśli konkretne artykuły żywnościowe pierwszej potrzeby, które i tak co miesiąc kupujemy wszyscy do domu. Nie chodzi mi o takie zakupy jak chleb, masło czy jajka, ponieważ są to akurat produkty krótkoterminowe i do sprzedaży wysyłkowej się nie nadają. Chodzi mi bardziej o artykuły z długim terminem przydatności takie jak: kawy, herbaty, ketchupy i wiele innych artykułów niezbędnych w domu. Właśnie takie artykuły będą dostępne w głównym panelu, gdzie będziemy mogli dokonać ich zakupu taniej od 5-20% niż w tradycyjnych sklepach czy marketach. Istotną rzeczą jest to, że zakupy dostarczy nam pod same drzwi kurier. Ufff ja akurat mieszkam na 4 piętrze więc dla mnie to ogromna ulga, a dla Ciebie i Twoich bliskich chyba też. To nie wszystko jeszcze ponieważ spora cześć osób mieszka z daleka od dużych hipermarketów czy marketów i zaopatrują się tylko w lokalnych sklepikach. Co to oznacza? Przepłacają sporo za zakupy w lokalnych sklepikach, wypad do dużego centrum handlowego to dodatkowe koszty. Jak już wspomniałem wcześniej na ratunek przychodzi nam wtedy kurier, który dostarczy nam zakupy w każdy zakątek Polski.

Zakupy spożywcze przez internet to nie wszystko

Oczywiście artykuły spożywcze w Klubie Konsumenta będą odgrywały znaczącą rolę, ale firma będzie miała w ofercie również inne produkty. Oprócz spożywki każdy konsument będzie mógł nabyć środki higieny osobistej oraz chemię gospodarczą. Firma przewiduje wprowadzić do obrotu także artykuły przemysłowe znanym marek z tzw. średniej półki. Produkty te będą znajdowały się w drugim panelu zakupowym. Będzie dostępny również trzeci panel zakupowy, ale na razie to niespodzianka więc proszę o cierpliwość z Twojej strony.

Podsumowując Klub Konsumenta to zakupy spożywcze przez internet, zakupy chemii gospodarczej i środków higieny osobistej jak również zakupy artykułów przemysłowych oraz niespodzianka z trzeciego panelu.

A teraz totalny szok na koniec

Wiesz już, że masz niepowtarzalną okazję robić zakupy spożywcze przez internet i to taniej niż do tej pory, ale to jeszcze nie koniec możliwości jakie daje przystąpienie do Klubu Konsumenta. Powiem Ci, że możesz swoje zakupy robić zupełnie za darmo, a nawet więcej bo możesz jeszcze zarabiać na nich spore pieniądze. Ile to wszystko zależeć będzie od Ciebie i Twojego zaangażowania w ten biznes. W kolejnym wpisie Zarabianie przez internet z Klubem Konsumenta dowiesz się jakie są możliwości zarobkowe tego biznesu, więc nie przegap swojej szansy. Jeżeli już nie możesz się doczekać to zapraszam do kontaktu ze mną.

Już dziś zapraszam Cię po więcej informacji:
Skype: przemek_dymek
Email: przemyslaw.dymek@gmail.com
Szkolenia z tego biznesu od poniedziałku do piątku o 19:30 pod tym linkiem:

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak zmienić zdjęcie profilowe na facebooku?

Częste zmiany na facebooku to już standard i dlatego nie...

Zamknij