Kilka słów na początek…

Nazywam się Przemek Dymek. Jestem żonaty i mam 2 cudownych chłopaków – łobuziaków. Więc pracy jest sporo. Interesuje się od 3 lat marketingiem internetowym. Do końca 2014 roku zarabianie przez Internet traktowałem jako zabawę – na zasadzie dorobić parę groszy na boku.

Moim celem w 2015 roku jest porzucenie pracy na etacie, która jest moim głównym zródłem dochodu i przeniesienie biznesu do Internetu.

Czemu jestem taki uparty?

Nie wiem do końca czy to jest moja wada czy zaleta, ale jestem strasznie uparty. Drąże temat do póki nie znajdę rozwiązania problemu. Wiem, wiem perfekcjonizm nie jest wskazany aczkolwiek rozwiązanie każdego nawet najmniejszego problemu daje mi dużo satysfakcji.

Jaki jest cel tego bloga?

Celem założenia tego bloga było pomaganie innym w rozwiązywaniu ich problemów. Szukania efektywnych rozwiązań. Co prawda różnie to bywało z regularnością wpisów na blogu, ale wierz mi, że każdy ukończony wpis dawał poczucie wypełnienia jakieś maleńkiej misji.

Mógłbym podać prznajmniej klilkanaście wymówek dlaczego to i tamto nie poszło tak jak trzeba… Ale to już nie ma sensu. Trzeba wziąć się w garść i iść do przodu.

Jak już wspomnaiłem powyżej chcę się dzielić z Tobą wiedzą oraz pomóc Ci rozwiązać nurtujące Cię pytania. Mam nadzieję, że dasz mi szansę sie wykazać. Wiem, że w sprawach technicznych na pewno będzie łatwiej nam znalezć wspólne rozwiązania. Mam tu na myśli takie zagadnienie techniczne jak:

 1. Domena i hosting
 2. Tworzenia bloga na WordPressie
 3. Tworzenie tunelu sprzedaży od strony technicznej
 4. Pozycjonowanie i optymalizacja stron

W przypadku problemów typowo marketingowych to wiedz, że cały czas uczę się od najlepszych marketerow polskich i zagranicznych i staram się wprowadzać na bieżąco zdobytą wiedzę w praktykę. Liczę na to, że będę miał szansę pokazać Ci już sprawdzone rozwiązania w praktyce z takich zagadnień jak:

 1. Skuteczny Email marketing
 2. Copywriting
 3. Tworzenie wartościowej treści na stronie/blogu
 4. Tworzenie wartościowego contentu/szkoleń
 5. Tworzenie tunelu sprzedaży od strony technik sprzedaży
 6. Budowanie listy adresowej
 7. Rekrutacja partnerów do programów partnerskich
 8. Motywacja i rozwój osobisty.
 9. Strategie budowania ruchu.

Dlaczego akurat ja mam Ci pomóc?

Tak jak już wspomniałem jestem uparty i osiągnę cel do którego dąże. Mam nadzieję, że z Tobą na pokładzie. Dodatkowo jestem w ostatnim czasie bardzo zdeterminowany aby to osiągąć. Jest właśnie 23:32 gdy to piszę, chociaż można robić o tej porze inne ciekawsze rzeczy 😉

Moim celem jest definitywne rzucenie pracy na etacie, bo w ten sposób można dorobić się tylko…..(dopowiedz sobie sam co Ci na myśl przyjdzie). Jak już zauważyłeś(aś) nie ma odwrotu więc warto skorzystać teraz z mozliwości i połaczyć siły. Taki wspólny pożyteczny mastermind 🙂

Czy będzie łatwo?

Z doświadczenia wiem, że nie. Praca przez Internet wymaga dwóch rzeczy: dużego poświęcenia i zaangażowania oraz ciągłego kształcenia się i testowania nowych rozwiązań. Kolejnym krokiem jest przestawienie swojego mindsetu finansowego i praca nad swoimi ograniczeniami, które nas często sabotują. Kolejnym problemem jest pogodzenie pracy na etacie z pracą w Internecie.

Jak widzisz łatwo nie będzie?

To co wsiadasz do mojego pociągu?

Pozdrawiam

Przemek Dymek

 

Ps. W razie pytań zapraszam Cię do kontaktu ze mną 🙂
Przemek Dymek
skype: przemek_dymek
email: przemyslaw.dymek@gmail.com
telefon: 601 326 716