Długo się zastanawiałem w jakiej formie przedstawić Ci wpis Zarabianie na blogu. Jest to bardzo ciekawy temat, ponieważ kojarzy się od razu z pieniędzmi które są napędem do normalnego funkcjonowania w naszym życiu. Temat bardzo ciekawy i możliwy do zrealizowania, ale muszę Ciebie zmartwić nie jest to takie proste jak się może wydawać. Zastanawiasz się pewnie Czemu tak sądzę?

Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z blogiem to musisz wiedzieć, że zarabianie na blogu to długa droga. Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz popełniać tych samych błędów co ja. Jeżeli już masz swojego bloga od jakiegoś czasu oraz założyłeś go po to aby zarabiać – to odpowiedz sobie czy przynosi on Tobie korzyści finansowe?

Jeżeli Twój blog przynosi korzyści finansowe to gratuluje i jednocześnie proponuje Ci żebyś przeczytał ten artykuł do końca, ponieważ dowiesz się jak podwoić Twoje zarobki. Wiem jednak, że większość osób, które zaczęły prowadzić bloga dla celów zarobkowych nigdy nie zarobiły jeszcze żadnych pieniędzy a wręcz przeciwnie zainwestowały sporo czasu i pieniędzy w rozwój dotychczasowego bloga. Niestety taka jest prawda, że większość ludzi pisze o zarabianiu na blogu (wpisz np. frazę w google: opłacalny biznes, zarabianie w sieci, zarabianie przez internet). Wyników sporo – każdy o tym pisze, ale pomyśl ile z tych osób już zarobiło na prowadzeniu bloga – powiem Ci, że niewielu, bo ta wiedza jest dość cenna, a darmowe szkolenia nie zdradzą Ci wszystkich sekretów.

Przedstawię Ci moją historię Zarabianie na blogu – krok po kroku

Działam już w internecie 1,5 roku. Jest to dość długi okres, który pozwolił mi zrozumieć o co chodzi w świecie prowadzenia biznesu online. Powiem Ci, że straciłem aż rok czasu 🙁 na to, aby doszło do mnie to, że nie umiem słuchać ludzi, którzy wiedzieli jak ten biznes robić. Zarabianie na blogu mogło już zacząć się długo wcześniej, ale ja byłem najmądrzejszy i stwierdziłem, że dam sobie radę sam bez niczyjej pomocy. Ba, bo co to jest zacząć zarabiać na blogu? Efekt był taki, że rok mojej pracy poszedł na marne – co prawda dużo już się nauczyłem metodą prób i błędów, ale nie mogłem tego złożyć w całość i układanka się rozsypywała.

Pewnego dnia zacząłem rozmawiać na ten temat z Przemkiem Szczęchem – dzisiaj bardzo znana postać w Polskim internecie i wiesz doszliśmy do jednego prostego wniosku. Przemek też popełnił ten sam błąd co ja, tzn. nie słuchał od początku osób, które chciały żeby naprawdę zarabiał pieniądze w internecie. W końcu zrozumiał to i w ten sposób zdobytą wiedzą zaczął się dzielić. Ja tak samo jak on zrozumiałem, że wszystkiego za darmo mieć nie można i też skorzystałem z wiedzy asów polskiego marketingu. Do tych osób zaliczam również Przemka Szczęcha, który pod koniec roku stworzył:

Rewelacyjny produkt eBiznesProfit 2.0 – Zarabianie na blogu – krok po kroku

Pewnie zastanawiasz się czemu tak sądzę. Już Ci piszę, ponieważ byłem wśród 10 osób, które miały okazję przetestować całe szkolenie składające się z 4 modułów krok po kroku i zobaczyć jak można od podstaw zacząć budować swój biznes, który generuje dochody. Wiedzę z tego coachingu wykorzystałem również do zarabiania w programie partnerskim firmy GVO, która pozwala zarabiać przyzwoite pieniądze. Jeżeli jeszcze nie słyszałeś o tym programie to zapraszam do zapoznania się z moim wcześniejszym wpisem: Zarabianie w sieci z narzędziami GVO Wracając do tematu wpisu zarabianie na blogu może być przyjemnym zajęciem nawet dla początkującej osoby, ponieważ każda przerobiona lekcja będzie przybliżała Ciebie do osiągnięcia sukcesu. Z kolei osoby, które już prowadzą własnego bloga dzięki szkoleniu Przemka dowiedzą się co tak naprawdę nie pozwala im zarabiać w internecie. Co ja będę więcej pisał kliknij w baner poniżej i dołącz do niewielkiego grona osób, które wiedzą co to jest zarabianie na blogu.

Życzę Ci aby zarabianie na blogu było przyjemnością i spełnieniem marzeń 🙂

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zarabianie przez internet – Akademia CB7

Zarabianie przez internet - Akademia CB7. Dzisiaj chciałbym nawiązać do...

Zamknij